Tellimisinfo

Püüame alati pakkuda Teile parimat teenindust ja meeldivat ostukogemust, postitame tellimuse alati esimesel võimalusel peale makse laekumist meie pangakontole. Valime alati hoolega parima kvaliteediga ja omavahel kokkusobivad rullid, et tulemus jääks võimalikult hea.

Kauba kättetoimetamine

Enne tellimuse vormistamist saad valida, kuidas kauba kätte saad. Võimalikud variandid on Smartpost või Omniva pakiautomaat (2,99€) ja tulen ise järgi Põhja-Tallinna (0€) Peale tellimuse tasumist postitame kauba 1-2 tööpäeva jooksul.

Konfidentsiaalsus

Kõiki ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletatkse kui konfidentsiaalset infot. Müüja ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandatele osapooltele v.a kauba transpordiks.

Kaupade tagastamine

Teil on õigus kaup tagastada või ümber vahetada samaväärse hinnaga toote vastu 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatav või ümbervahetatav kaup peab olema kasutamata ja rikkumata. Kauba tagastamisega seonduvad kulud tasub tellija. Müüja tagastab tellijale ostust taganemise korral kauba eest tasutud hinna hiljemalt 30 päeva jooksul. Tagastamisele kuuluva kauba postikulu tasub tellija.

Tellimine

Kaupade tellimiseks vali välja sobivad tooted ja lisa need ostukorvi. Lõngade ostmisel palun arvestage järgmiste asjaoludega: Lõnga värv võib erineda tegelikkusest, kuna värvide kuvamine oleneb monitori seadetest. Lõnga paksus võib rullis erineda ja esineb sõlmi. Erinevat värvi lõngad võivad olla eri paksusega. Peale andmete täitmist ja ostu sooritamist saadetakse meilile ettemaksuarve.

Tasumine, hind

Kaupade eest tasumine toimub ettemaksu arve alusel 1 tööpäeva jooksul alates tellimuse esitamisest. Tasumisel palun märkida selgitusse arve number. Kui arve ei ole tasutud 1 tööpäeva jooksul, siis tellimus tühistatakse. Ise poodi järgi tulles on võimalik kauba eest tasuda ka kohapeal sularahas või kaardiga, kaup broneeritakse poes 3 päevaks. Kõik hinnad on eurodes, kauba kättetoimetamisel lisandub kauba hinnale postikulu 4€.